Menighedsrådsmøderne i Virum Kirke er offentlige og enhver kan deltage. Dog lukkes enkelte dagsordenspunkter for offentligheden, når der f.eks. skal behandles personalesager e.l.

Her kan du læse referater fra menighedsrådsmøderne:

2019

PDF MR Referat 20190612

PDF MR referat 20190515

PDF MR Referat 20190306

PDF MR Referat 20190130

PDF MR Referat 20190102

2018

PDF MR Referat 20181107

PDF MR Referat 20181003

PDF MR Referat 20180829

PDF MR Referat 20180613

PDF MR Referat 20180516

PDF MR Referat  menighedsmøde 20180408

PDF MR Referat 20180307

PDF MR Referat 20180131

2017

PDF MR Referat 20171122

PDF MR Referat 20171018

PDF MR Referat 20170830

PDF MR Referat 20170517

PDF MR Referat 20170315

PDF MR Referat 20170208

2016

PDF MR Referat 20161214

PDF MR Referat 20161123,2

PDF MR Referat 20161123,1

PDF MR Referat 20162610

PDF MR Referat 20160907

PDF MR Referat 20160608

PDF MR Referat 20160420

PDF MR Referat 20160302

PDF MR Referat 20160120

2015

PDF MR Referat 20151125

PDF MR Referat 20151007

PDF MR Referat 20150902

PDF MR Referat 20150610

PDF MR Referat 20150311

PDF MR Referat 20150121

2014

PDF MR Referat 20141126

PDF MR Referat 20141008

PDF MR Referat 20140903

PDF MR Referat 20140611

PDF Menighedsmøde 20140427

PDF MR Referat 20140409

PDF MR Referat 20140305

PDF MR Referat 20140129

2013

PDF MR Referat 20131127

PDF MR Referat 20130925

PDF MR Referat 20130828

PDF MR Referat 20130612

PDF MR Referat 20130529

PDF MR Referat 20130313

PDF MR Referat 20130206

2012

PDF MR Referat 20121212

PDF MR Referat 20121114